Nis 16, 2024, 02:10 ös

Haberler:

Siteniz Guncelleniyor... 2020

Kolera - Şermin

Başlatan Leila, Nis 04, 2018, 03:51 ös

« önceki - sonraki »

Leila

Verse 1

Hadi yaklaş!Kolo'nun sesiyle yarılır kaş sesindeki nakışla ağrır baş sendeki kalp değil bi taş yavrum taş gibisin inan taş Gözüm üstünde var kaşım bana karşı oyunda çekersin başı ben ektimde sen biçtin taşı sendİn o peri masalında ki umacı Hanım kız suçu atmaz ezele dağda kafa tutulmaz gazele benzet aya nazar etmem güzele çirkin öldü de güzel ölmedi mi? Somurtuyor yanağımda gamzem ver 2 gamzeme de birer zemzem istemezdim olmasaydı elzem vermessen etmem mesele. kolay insan ol defter ol dürül. kolay insansan yağ ol ekmeğe sürül. çağladı raplerim gürül gürül. esen gül, eh sen üzül.

Nakarat

Israr etme gelemem senlen duymadın mı yollar kapanmış selden nem kaptın yelden her geçen gün daha çok soğudum senden karakterinden asiliğinden kendiliğinden kendini yakan hep yine kendinsin sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan yine hep kendinsin sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan yine hep kendinsin

Verse 2

Bedenini geç kalbini kesele kimseden hayır yok ki kimseye istenmekten suratın kösele kelsen masraf etmessin kelleye
Tilki kendini kurnaz zanneder de hep aç gezer uzaya mı kurdun beylik dağdan gelmiş bağdakini kovmuş o. Bu da kedim mira miço. Eğlendin hadi Kolo sal gitsin ruhsatsız bi silah gibisin tescillenmiş tek dişi rapsin bazen inleyen o hannanesin. Deli deli akanı vura vura tıkarlar o zaman 2 dinle de kul 1 söyle sessiz film çevirmeye ne gerek var siz ilimdar kolo barbar.
Beni kötü tanıtan bir rehbersin. Hey Şermin! uzanamadığın bi et daha var hadi gel birde mundar senin teklediğin şey miyav miyaavv.
Hem suçlusun hem kuyruk dimdik kör bakar mı fellik fellik ukalaya hayat çantada keklik dokunup zülfiyare eğlendik

Nakarat

Israr etme gelemem senlen duymadın mı yollar kapanmış selden nem kaptın yelden hergeçen gün daha çok soğudum senden karakterinden asiliğinden kendiliğinden kendini yakan hep yine kendinsin sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan yine hep kendinsin sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan yine hep kendinsin