Volkan
Yanlız kalmaktır amaç olmuş kimisine zordur elbet aşmak yamacı sebebi ne nedeni ne? koşmak gerek bedeline bilmek gerek özürü de çözmek gerek gizemi de hayat kolaydır bunları yapana belki de bunları çözmek takdir buysa dert kime alıştık gerçi dertlere teşebbüs etme ezbere hadi kulak assan sözlere dokunan yoktur böylesine gözlerime bak kapadım onları kalbimi dinle yakarım zorları ben kalbimle bazı neferler besler kendini etkinle çözemedim ben senelerce her canlı sanki bir bilmece sarmaşık gibi sardı içimi ve karmaşık bi labirent sanki her yeni bir gün gökteki güneş ışık tutar benim yollarıma severse sevmezler geldi de sen atsan bunları sor bana hayatta edilen mücadele her ne şekilde zor ama yenik düşmüşüm zamana
NAKARAT
Gecelere asılır ay gökyüzüne gün doğar çıkar yalan günyüzüne ezilen büzülen çoktur yoktur kimsede konu merhametse [2]
çAĞDAŞ
Gülmemiş gözlerimin içi hiçbir zaman ama aldatmak için fırsat kovalayanları rezil etmek benim görevim ve de benim dönem ödevim hayat yolunda ayakta kalmak olimpiyat rekorunu kırmak kadar zordur bunu bilirim kelimelerim çok karışık benliğimle barışık bizler yakışık sizler zehirli sarmışık gibi hem çekicisiniz hem tehlikeli bizler ki gözümüz açık herşey apaçık ortada bilirim parazit gençlere darbelerim gelecek kim beni sevecek? acaba kimler arkamdan sövecek? zaman herşeyi gösterecek nefret ölecek, bölecek kar tutmuş sevgilerimizi yüreğime kim gömecek bunu bilmek en doğal hakkım sizden tek farkım ben gerçek sizler sürrealist bizler humanist duygularımızı hip-hop sanatı ile süslemekteyiz türkçe sözlü rapi üstelemekteyiz bunu anla onsuz olmuyor her bunalımda dünya dönecektir bu dumanla
NAKARAT
Gecelere asılır ay gökyüzüne gün doğar çıkar yalan günyüzüne ezilen büzülen çoktur yoktur kimsede konu merhametse [2]